פונדקאות באוקראינה

פונדקאות באוקראינה עורך דין הדס עדי

פונדקאות באוקראינה – עושים סדר

בטח עולות לכם לא מעט שאלות כאשר אתם חושבים על פונדקאות באוקראינה, ועוד בכלל… בזמן מלחמה בין רוסיה לאוקראינה.

אז טוב שהגעתם לכאן.

אם אתם מתעניינים לגבי ההליך באוקראינה, אבל עולה בכם חשש – אני כאן כדי לעשות לכם סדר.

שנתחיל?

שאלה חשובה לפני שאתם ממשיכים לקרוא את המאמר – האם אתם זוג נשוי (גבר ואישה)?

 אם התשובה היא כן. נהדר בואו נמשיך.

אם התשובה היא לא – כבר חשוב לציין, כי לא תוכלו לפנות להליך פונדקאות באוקראינה, אך לרשותכם עומדות לא מעט מדינות נוספות.

אז למה דווקא אוקראינה?

קיימות לא מעט סיבות.

כבר לא מעט שנים שאוקראינה היא בין המדינות המובילות בעולם בכל הנוגע לתחום הפונדקאות. כמובן, כמו בכל מדינה, חשוד לפנות לחברה מוכרת, מבוססת, ובעלת מעמד באותה מדינה.

על אף המלחמה בין רוסיה לאוקראינה, בשנתיים האחרונות, ניתן לראות מגמת עליה חזרה, ופניה של זוגות ממספר מדינות ברחבי העולם, פונות לביצוע ההליך באוקראינה.

אפשר לומר שהחלום לילד – מנצח כל מלחמה., אך אם לומר את האמת, זה אפשרי וגם פחות גדול ומפחיד ממה שעולה לכם בראש כשאתם חושבים על זה.

 

פונדקאות באוקראינה בזמן מלחמה – זה לגמרי אפשרי.  

היתרונות של פונדקאות באוקראינה:

  1.  מחיר סביר:

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בבחירת אוקראינה כמדינה לפנות אליה להליך הבאת ילד לעולם, היא העלות הנמוכה של ההליך – באופן משמעותי לא רק ביחס לישראל אל גם ביחס למדינות אחרות. בהשוואה למדינות רבות אחרות המציעות שירותי פונדקאות, כולל ישראל, אוקראינה מספקת אפשרויות משתלמות מבלי להתפשר על איכות הטיפול. ההוצאות הכוללות, לרבות הליכים רפואיים, התשלום לאם הנושאת, הוצאות על שהותם של הזוג לאחר הלידה באוקראינה ועד לסיום ההליכים הבירוקרטיים, נמוכות באופן משמעותי באוקראינה, מה שהופך אותה לבחירה אטרקטיבית עבור הורים מיועדים המחפשים פתרון בר-קיימא לבניית משפחה באמצעות פונדקאות, אך מתלבטים בגלל המחיר.

  1. מתקנים רפואיים באיכות גבוהה:

אוקראינה יכולה להתפאר במתקנים רפואיים חדישים ובאנשי מקצוע מנוסים המתמחים בהפריה וטכנולוגיות רבייה מסייעות. מרפאות מוכרות, המציעות שירותי פונדקאות באוקראינה עומדות בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים, ומבטיחות את הבטיחות והרווחה הן של האם הפונדקאית והן של ההורים המיועדים לאורך כל התהליך. מייעוץ ראשוני ועד לידת הילד, אנשים יכולים לצפות לטיפול רפואי מקיף ותמיכה מלאה בכל שלב.

  1. טיפול מותאם אישית:

בניגוד למדינות מסוימות שבהן הליכי פונדקאות עשויים להיות הליך לא נעים, בנוסף לקושי הרב שגם ככה חווה הזוג, נתקלים ביחס שהוא אינו אישי, לא להורים המיודעים ולא לפונדקאית. בחברות מסודרות ומוכרות באוקראינה ההורים המיועדים מקבלים תשומת לב ותמיכה פרטנית מאנשי מקצוע מסורים שמדריכים אותם בכל שלב במסע. מבחירת אם פונדקאית מתאימה ועד לסיוע בהסדרים משפטיים בארץ, התהליך כולו מותאם לצרכים ולהעדפות הייחודיות של ההורים המיועדים, תוך טיפוח תחושת אמון וביטחון בתהליך.

  1. בירוקרטיה:

אוקראינה מאוד מיושנת, אך מאוד מסודרת בכל הנוגע להליך זה, ולכן, אם בחרתם בליווי מסודר, לא צפויות לכם תקלות. באוקראינה קיימים אנשי מקצוע אשר משקפים בבהירות ומספקים הגנה לכל הצדדים המעורבים. החקיקה במדינה מכירה בזכויותיהם של ההורים המיועדים, ומבטיחה שהם יוכרו מבחינה חוקית כהורים הביולוגיים של הילד שנולד באמצעות פונדקאות. בנוסף, החוק האוקראיני מגן על זכויותיהן של הפונדקאיות, ומבטיח את השתתפותן מרצון ופיצוי הוגן עבור שירותיהן (אין מדובר בתשלום נוסף). המעטפת  החזקה לשני הצדדים, תורמת לאמינות ולשקיפות הכוללת של הליכי פונדקאות באוקראינה.

  1. פונדקאות באוקראינה על רקע מתחים בין רוסיה לאוקראינה

למרות הסכסוך המתמשך והמתחים באזור, אוקראינה ממשיכה להפעיל מערכת עמידה בתחום הילודה באמצעות פונדקאי. חברות חזקות, מבססות תעשייה חזקה בתחום הפונדקאות באוקראינה, והיום כבר נמצאות בפעילות מלאה. גם הקונסוליה הישראלית שבה לפעול באוקראינה.

מה הם היתרונות לבחירה בפונדקאות באוקראינה?

–        התנאי היחידי על מנת להיות זכאים להליך באוקראינה – הוא להיות נשואים כחוק (גבר ואישה).

–        אין צורך בויזה או באשרות כניסה מיוחדות.

–        אין הגבלה לגילן של נשים המעוניינות לפנות להליך פונדקאות ולהגשים את חלומן להפוך לאימהות, גם בגיל מאוחר.

–        מבחר גדול יותר של נשים פונדקאיות אשר עברו בדיקות רפואיות מקיפות ונמצאו כשירות לשמש כפונדקאיות.

–        לרוב, הכסף שתשלמו – עד שיקלט הריון תקין. להבדיל ממדינות אחרות בהן אנשים רבים איבדו את כל כספת בשל הפלה בשלב מוקדם.

–        ההליך באוקראינה לא ארוך, גם לאחר הלידה.

עורך דין פונדקאות באוקראינה

בתור עורכת דין בתחום, אחת המדינות שאני ממליצה עליה יותר מכולן להורים מיודעים אשר מעוניינים לפנות להליך פונדקאות היא -אוקראינה. אין ספק שאוקראינה מציעה טיפול מותאם אישית, מחיר נוח, ואמינות, מה שהופך אותה ליעד אידיאלי עבור הורים מיועדים המבקשים להגשים את חלומם. על אף המלחמה – זה לגמרי אפשרי. מערכת הפוריות והילודה של העיר נותרה יציבה וחזקה.

אתם לא לבד. עורכת דין הדס עדי כאן ללוות אתכם.

לייעוץ ראשוני והכוונה ללא עלות – אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר בטלפון: 0547830110

4.8/5 - 6 הצבעות
× איך אפשר לעזור לכם?