אודות

קצת עלי

אני כאן לייצג אתכם בכל תיק בצורה המקצועית ביותר

אודות משרד עורכת דין – הדס עדי

נעים מאוד, שמי הדס עדי, עו”ד ותיקה המתמחה במשפט הפלילי ובעלת משרד בתחום. עם רקע עשיר וניסיון, ניווטתי בנבכי הנוף המשפטי, ייצגתי מגוון לקוחות וטיפול בתיקים רגישים ומורכבים.

מהיום הראשון שכף רגלי דרכה בפקולטה למשפטים, התחלתי לסלול את דרכי בתחום

המשפט הפלילי, ולא הותרתי ספק לאף חבר מספסל הלימודים שגם את המשך דרכי אעשה בתחום, וכך היה.

עורך דין פלילי הדס עדי אודות ומה באתר?


מסע מקצועי

המסע שלי בתחום המשפט הפלילי התחיל בפרקליטות הפלילית בחיפה, שם התלוויתי לפרקליטות בכירות שטיפלו בתיקים רגישים ומתוקשרים. ניסיון זה הניח את הבסיס להבנתי את מערכת המשפט מנקודת מבט פנימית של המערכת. ההתמחות בפרקליטות והכרת המערכת מבפנים מהווים יתרון בפני עצמם, הואיל והפרקליטות הוא בית הספר הטוב בישראל למתמחים בתחום הפלילי, וכך גם הרצון בשוק להעסיקם בתום ההתמחות. 

ולמה? כל התיקים הפליליים המורכבים – מטופלים ע”י הפרקליטות. 

ארגוני פשיעה, עבירות מין, רצח, עבירות צווארון לבן, עבירות שוד ואלימות, סמים ועוד. 

כבר מתחילת הדרך, כללה ההתמחות הופעות בבתי משפט, טיפול אישי ובלעדי בתיקים, התנהלות מול בכירים ברשויות, רכישת ניסיון בכתיבה משפטית מדויקת, התמודדות עם שאלות משפטיות מורכבות, אומנות הטיעון, והתמודדות עם דילמות מורכבות בעלות השלכות רוחביות.

בתום ההתמחות, הוסמכתי והתקבלתי כחברה מן המניין בלשכת עורכי הדין בישראל, ובתחילת דרכי לקחתי חלק פעיל בלשכת עורכי הדין של חיפה ולשכת עורכי הדין הארצית.

במקביל, עברתי מיונים ארוכים ואינטנסיביים ל”רשות התחרות” (רשות “ההגבלים העסקיים” לשעבר), שבסופם הוכשרתי כחוקרת. 

כחלק מההכשרה יצא לי להיתקל פעם נוספת וללמוד את המערכת מבפנים, מה שמהווה יתרון נוסף בתור סניגורית פרטית כיום. אם בזיהוי בקלות של טקטיקות חקירה של המשטרה ושל רשויות חוקרות שונות, תרגילי חקירה, הבנה של מהות החיפוש בזירות, של איסוף הראיות, ושל ניתוח הממצאים שמתקבלים מהזירה, הכרת דרכים להתמודדות מול שאלות של חוקרים והתנהלות נכונה מול הרשויות.

את דרכי המשכתי במשרד עורכי דין פלילי בולט בשוק, תוך שאני מונעת מתשוקה ומסירות לתחום. כעובדת, כיוונתי את יכולתי לנווט בנבכי התיקים הפליליים, תוך ייצוג חשודים, נאשמים ומתלוננים במחויבות בלתי מעורערת.

כשניסיון פוגש מומחיות

בכל נקודה בחיי המקצועיים ראיתי לנגד את עיניי את התחום הפלילי ולאחר שרכשתי ידע רב נרחב וניסיון רב בתחום,  הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי,  פתחתי את משרדי – עורכת דין – הדס עדי. 

משרד עו”ד הדס עדי – מאמין כי עליו לעשות כל שביכולתו על מנת לספק ללקוחותיו שירות מסור ואיכותי המשרת את טובתם, תוך דגש על מקצועיות, אמינות, וידע. 

אל תסתפקו בייצוג משני. 

הרשעה פלילית יכולה להיות אירוע משנה חיים, בו אדם יכול למצוא את עצמו מבלה זמן במאסר, ועלול לאבד את מקום עבודתו, רישיונו, ואף את משפחתו. 

גישה ממוקדת לקוח

הפרקטיקה של משרד עו”ד הדס עדי מוגדרת על ידי פילוסופיה ממוקדת לקוח. תוך הבנה שכל מקרה הוא מיוחד, ודורש גישה ייחודית ומותאמת אליו. בין אם הלקוח מוצא את עצמך כחשוד, נאשם או מתלונן, המשרד כאן כדי להציע תמיכה משפטית מקיפה. המחויבות של המשרד לחשיבה מחוץ לקופסה מבטיחה אסטרטגיות חדשניות שמותאמות לכל תיק.

במשרד עורכי דין – הדס עדי – כל תיק הוא בעל חשיבות עליונה, תוך מתן דגש על הקשבה ללקוח, רגישות ומסירות מלאה, והכל כדי לפתח את קו ההגנה הטוב ביותר ללקוח החשוד או מואשם בפלילי. 

ידוע כי ההליך הפלילי הינו הליך מורכב ומלחיץ, ולכן משרדנו חרט על דגלו הבטחות  לכנות מירבית, שקיפות לגבי ההליך המשפטי, רגישות, זמינות ומתן מענה מהיר ומקצועי תוך דגש על עדכון קבוע בהתפתחויות החשובות בעניינו של הלקוח.

אם הינכם עומדים בפני אישומים פליליים, וזקוקים לייעוץ של עו”ד בעל ניסיון וידע, שיתייחס אליכם בכבוד, שידריך אותכם במבוך המשפט הפלילי הסבוך, ושאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות, צרו קשר עוד היום. 

זמינות ומסירות

התחום הפלילי לא יודע שעות עבודה, וגם משרדנו לא. משרדנו זמין עבורכם 24/7, מתוך הכרה בדחיפות המתבקשת. המסירות של המשרד לכל מקרה ומקרה חורגת מלוחות הזמנים הקונבנציונליים, ועליכם לדעת שיש לכם עורך דין משרד וזמין מתי שתצטרכו. 

ייצוג מיוחד

בנוסף לייצוג קהל לקוחות מגוון בתחום הפלילי, אני מתמחה במתן תמיכה משפטית לבני נוער וחיילים. מתוך הכרה באתגרים הייחודיים העומדים בפני קבוצות אלו, משרדנו מביא עימו גישה ניואנסית למקרים שלהם, ומציע הכוונה וייצוג המותאמים לנסיבותיהן הייחודיות.

עורך דין פלילי הדס עדי
עורך דין הדס עדי

נהיה בקשר

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי ותיק, המשלב ניסיון, יצירתיות ומחויבות מלאה לתיק, אל תחפשו רחוק יותר. אנו כאן עבורכם – לספק תמיכה ומענה משפטי שיעלו מעל הציפיות שלכם. בואו לנווט איתנו את המסע המשפטי ולחתור יחד לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

צרו קשר עוד היום לשיחת ייעוץ מקצועית ומכל הלב – 0547830110

תיקים שעבדנו עליהם

לקוחות ממליצים

עמידה ביעדי הגנה

שיתופי פעולה בתיקים

Call Now Button
× צריכים עזרה?