עורך דין פלילי בטבריה

עורך דין פלילי בטבריה, עורך דין מומלץ בטבריה

עורך דין פלילי בטבריה נחשב לאחד שמכיר את האזור, את השופטים ואת ה”רוח” של בית המשפט. עורך דין הדס עדי עושה לכם סדר ומביאה עבורכם את כל המידע שצריך לדעתם בבחירת עורך דין בתחום שיפוט זה – בואו נצא לדרך.

עורך דין פלילי בטבריה

בין התיקים המטופלים במשרדה של עורך דין פלילי הדס עדי נמנים תיקים של עבירות שבוצעו בטבריה. עורכת דין הדס עדי בעלת הכרות עם מערכת המשפט ואכיפת החוק בטבריה וכאשר מתמודדים עם אתגרים משפטיים בישראל, חיוני שיעמוד לצידכם עורך דין פלילי מקצועי שמכיר את אזור השיפוט הגיאוגרפי

עורכת דין הדס עדי בעלת ניסיון רב בתחום, הכולל  ייעוץ לפני חקירה לחשודים, ייצוג בהליכי מעצר, ייצוג בהליך העיקרי לאחר שהוגש כתב אישום, ועדות שחרורים, בקשות חנינה, ועוד.

שימו לב! לא מספיק רק שעורך הדין יבין את נבכי מערכת המשפט המקומית אלא חשוב שיהיה בנוסף בעל תכונות הניחנות ברגישות, מקצועיות, דיסקרטיות ויעילות. 

3 טיפים שאתם חייבים להכיר לפני שבוחרים עורך דין פלילי בטבריה:

ריכזנו עבורכם 3 טיפים ששווה לדעת לפני שתבחרו עורך דין באזור הצפון וטבריה.

1. הכרות של עורך הדין עם אזור השיפוט הגיאוגרפי:

כעורכת דין בתחום הפלילי, קיימת חשיבות להכרות עם בית משפט השלום בטבריה ועם בית המשפט המחוזי בנצרת. עורכת דין הדס עדי מביאה עימה, מלבד ניסיון מקצועי בכל תיק, גם הבנה של המערכת המשפטית המקומית ואת הדינמיקה הייחודית שלה. נדרש כי עורך דין לא יהא בקיא רק בסעיפי החוק אלא גם שיכיר מקרוב את הניואנסים המקומיים. 

2. ניסיון מקצועי:

כמובן שבבואנו לבחור עורך דין, בעיקר בתחום הפלילי, עלינו לשים דגש על ניסיון מקצועי. עורך דין שבקיא בנבכי החוק, מתעדכן באופן שוטף בפסיקה, מתעדכן בחוקים חדשים, תיקונים, והצעות חוק, ומשתמש בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו. 

חשוב לזכור שבכדי להשתמש באותם כלים משפטיים, על עורך הדין קודם כל להכירם, וזאת באמצעות ניסיון שמתכתב ביחד עם מקצועיות והכרות המערכת. חשוב לדעת מתי נכון להגיש בקשות, מתי יהיה נכון לערער ומתי לא, ומתי יש מקום ללחוץ על התביעות או מתי חשוב לאזן. 

תזכרו! עורך דין מקצועי אינו מסתכם רק בותק של שנים, אלא גם בחדות, הבנה של התיק, בניית אסטרטגיה, ושיתוף פעולה לצד שקיפות מלאה מול הלקוח.

3. רגישות לצד לוחמנות

כאשר מדובר בתיקים פליליים, חשוב לעבוד ברגישות יתרה. אדם שהואשם או חשוד בביצוע עבירה פלילית, לרוב מרגיש שעולמו קרס עליו על משפחתו, הואיל ואותו אדם ניצב לבדו מול המדינה. על עורך הדין המלווה ומייצג את אותו אדם, לספק עבורו מעטפת משפטית ולשמש כמגן מפני אישומי המדינה.

במשרד עורכת דין הדס עדי ידוע, כי מאבקים משפטיים הם לרוב טעונים רגשית בעבור הלקוחות, וברור לנו כי הם עלולים לייצר לחץ וחרדה מצד הלקוח., לכן אנו ניגשים לכל מקרה בחמלה, ומבטיחים שהלקוחות שלנו ירגישו נתמכים לאורך כל התהליך המשפטי. 

אז מה מייחד את משרד עורכת דין הדס עדי

סטנדרטים גבוהים – מהייעוץ הראשוני ועד לפתרון המקרה, עורכת דין הדס עדי מתחייבת לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעבור לקוחותיה, ולקוחותיה יכולים לסמוך על כך שהעניינים המשפטיים שלהם מטופלים בזהירות ובתשומת לב המרבית.

דיסקרטיות – עניינים משפטיים, במיוחד תיקים פליליים, כרוכים לרוב במידע רגיש. ולכן, המשרד מתחייב, וזאת מתוך הכרה בחשיבות בדיסקרטיות, שכל התקשורת וההליכים המשפטיים מטופלים בסודיות המרבית. לקוחות המשרד יכולים לסמוך על כך שהפרטיות שלהם היא בראש סדר העדיפויות לאורך כל ההליך המשפטי.

יעילות בפתרונות משפטיים – בעולם המהיר של ההליך הפלילי, יש חשיבות מכרעת ליעילות וזריזות. המשרד מתחייב לספק פתרונות משפטיים מהירים ויעילים בעבור לקוחותיו. מיקוד המשרד הוא בהשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו, בזמן.

אתם לא לבד

אם אתה מוצא את עצמך זקוק לעורך דין פלילי בטבריה, בעל השילוב המנצח של רגישות, מקצועיות, דיסקרטיות ויעילות, הגעת למקום הנכון. עם ניסיון בבית משפט השלום בטבריה ובבית המשפט המחוזי בנצרת, משרד עורכת דין הדס עדי מכיר את הניואנסים והמורכבות של מערכת המשפט המקומית, ושם דגש על כך שזכויותיך יהיו מוגנות לאורך כל ההליך.

אם הינך חשוד או מואשם, אתה לא לבד!

צור קשר עוד היום עם עורכת דין הדס עדי בטלפון 0547830110

 

בית משפט השלום בטבריה:

בית משפט השלום בטבריה, הינו אחד מבתי משפט השלום במחוז צפון.

פרטי התקשרות

כתובת: רחוב החשמונאים 3, בטבריה. 

טלפון  באמצעות מוקד המידע והשירות הארצי של בתי המשפט: 0772703333

פקס’ : 074-7937870

loader-image

לא. אם הינכם מתגוררים בטבריה או באיזור טבריה, עליכם לשים לב אם עורך הדין מופיע באזור טבריה ואם הוא בקשר שותף אם הרשויות. עורך הדין לא חייב להתגורר בטבריה.

עלויות שכר טרחה של עורכי דין פלילי בטבריה או בכל מקום אחר בארץ משתנות בהתאם למספר גורמים, ביניהם:

 • תחום ההתמחות:  עורכי דין המתמחים בתחומים מורכבים או ספציפיים נוטים לגבות שכר טרחה גבוה יותר מאשר עורכי דין העוסקים בתחומים כלליים יותר.
 • ניסיון ומוניטין:  עורכי דין מנוסים ובעלי מוניטין מוצלח עשויים לגבות שכר טרחה גבוה יותר מאשר עורכי דין צעירים יותר או פחות מוכרים.
 • מורכבות התיק:  תיקים משפטיים מורכבים, הדורשים השקעת זמן ומאמץ רבים מצד עורך הדין, כרוכים בדרך כלל בשכר טרחה גבוה יותר.

אופי הייצוג:  ייצוג בבית משפט מחייב בדרך כלל תשלום גבוה יותר מאשר ייעוץ משפטי בלבד.

עורכי דין פליליים מטפלים במגוון רחב של עבירות, החל מעבירות קלות ועד פשעים חמורים:

 • עבירות רכוש: גניבה, שוד, פריצה, גניבת רכב, הונאה, זיוף.
 • עבירות סמים: סחר בסמים, החזקת סמים לשימוש עצמי, ייצור סמים.
 • עבירות אלימות: תקיפה, תקיפה חמורה, רצח, איומים.
 • עבירות מין: אונס, תקיפה מינית, התעללות מינית בקטינים, הטרדה מינית.
 • עבירות צווארון לבן: שוחד, מרמה, גניבת זהות, הלבנת הון.
 • עבירות תעבורה: נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, נהיגה פזיזה, גרימת תאונת דרכים.
 • עבירות מחשב: פריצה למחשב, גניבת נתונים, הונאה באינטרנט.
 • עבירות ביטחון: ריגול, בגידה, סיוע לאויב.

חשוב לציין שעורכי דין פליליים רבים מתמחים בתחום ספציפי של המשפט הפלילי. לדוגמה, ישנם עורכי דין המתמחים בעבירות סמים, בעוד שאחרים מתמחים בעבירות צווארון לבן או בעבירות מחשב.

בנוסף לייצוג נאשמים בהליכים פליליים, עורכי דין פליליים מספקים גם ייעוץ משפטי לאנשים החשודים בביצוע עבירה. ייעוץ זה יכול להיות חיוני בהבטחת זכויותיו של החשוד ולמניעת טעויות שעלולות לפגוע בסיכוייו במשפט.

אם אתם חשודים בביצוע עבירה פלילית, חשוב לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין פלילי בטבריה מנוסה. עורך הדין יוכל להסביר לכם את זכויותיכם, לייעץ לכם כיצד לפעול ולייצג אתכם בבית המשפט.

5/5 - 4 הצבעות
Call Now Button
× צריכים עזרה?